Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Botalux 140 Kous Steun Ch N1
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Steunkousen 140 denier "19 / 22 mm Hg"
Steunkous "AG + P" te dragen met jaretellen
Vermoeide of zware benen, ingevolge beroep of tijdens zwangerschap, chronische veneuze insufficiëntie
81% PA, 19% EL
| CNK | 0246140 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 185 mm |
| Lengte | 270 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |