Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Dynasport Recup Hle Mas. 30ml Dynar
Niet beschikbaar
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Massage olie aan te brengen na fysieke inspanning bij vermoeide spieren, om het spierherstel te bevorderen of de doorstroming te ondersteunen.
Sportmassage - Spierherstel - Na fysieke inspanning
Compositie
Massageolië met chemisch gedefinieerde essentiële oliëen (CGEO):
- Cedrus atlantica (atlas ceder)
- Mentha x piperita (pepermunt)
- Lavandula angustifolia (echte Lavendel)
- Helichrysum italicum (Italiaanse strobloem)
- Cupressus sempervirens (groenblijvende cipres)
- Melaleuca quinquenervia (niaouli)
- Plantaadige olie: druivenpit
Niet gebruiken tijdens de zwangerschap, bij borstvoeding en bij kinderen onder de 6 jaar. Buiten bereik van kinderen bewaren. Uitwendig gebruik.
Gebruiksklaar produkt aan te brengen met massage op de gevoelige plek.
| CNK | 2962488 |
|---|---|
| Organisaties | Dynarop Products |
| Merken | Dynarop |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 33 mm |
| Diepte | 93 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |