Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Ducray Sabal Sh Talgregulerende Verzorg. 200ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op voorraad
• SABAL Talgregulerende Verzorgende Shampoo is een aanvalsshampoo voor vet haar die de overmatige talgproductie normaliseert en ervoor zorgt dat het haar minder snel opnieuw vet wordt
• Het maakt het haar soepeler en lichter
Vet haar, ernstige seborroe
• BEPERKT en reguleert de overmatige talgproductie van de hoofdhuid
• VERTRAAGT het opnieuw vet worden van het haar om zo uw haar minder vaak te hoeven wassen
• BIEDT het haar soepelheid en luchtigheid
WATER (AQUA). SODIUM LAURETH SULFATE. LAURYL BETAINE. CITRIC ACID. FRAGRANCE (PARFUM). GREEN 3 (CI 42053). HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE. MAGNESIUM LAURETH SULFATE. MAGNESIUM LAURETH-8 SULFATE. MAGNESIUM OLETH SULFATE. OLETH-10. PEG-18 GLYCERYL OLEATE/COCOATE. PIROCTONE OLAMINE. POLYQUATERNIUM-22. SALICYLIC ACID. SERENOA SERRULATA FRUIT EXTRACT. SODIUM CHLORIDE. SODIUM HYDROXIDE. SODIUM LAURETH-8 SULFATE. SODIUM OLETH SULFATE. TOCOPHEROL
• Breng aan op nat haar • Laten schuimen • Spoelen • Breng opnieuw aan en laat 3 minuten inwerken • Spoel grondig • Gebruik 3 keer per week gedurende 4 weken • Spoelen in geval van contact met de ogen
| CNK | 3586492 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Ducray |
| Breedte | 70 mm |
| Lengte | 161 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Flacon 200mL |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |