Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Bayjacobson Zitwig Zwart Small 35x35x7cm
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
zitwig, open zithouding
- Kleur : S: blauw, zwart, grijs; L: grijs
- Afmetingen : S: 35 * 35 * 7-3 cm; L: 40 * 40 * 7-3 cm
- Verpakking : per stuk
- Maten: Small/Large
Zorgt voor een kantelen van het bekken, waardoor de rug automatisch rechter komt te staan
- open zithouding
- wasbare, krimpvrije overtrek
- voorzien van ventilatiekanalen
- met anti-slip stroken
| CNK | 2073757 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bayjacobson |
| Breedte | 350 mm |
| Lengte | 350 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |