Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Tisane Slankheid 200g Plant R
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Rozemarijn, hyssop, groene thee, kweekgras wortel, wijnstok blad, kliswortel en senna blad.
| CNK | 2086197 |
|---|---|
| Organisaties | Fagron |
| Merken | Fagron |
| Breedte | 104 mm |
| Lengte | 135 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |