Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Soria Natusor Manzanilla The Inf 20
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
verteringsbevorderend, krampwerend, ontstekingswerend, rustgevend, expectorerend
Rust en kalmte
Echte kamille (bloem)
Eén builtje 5 à 10 minuten laten trekken in warm water.
| CNK | 1107580 |
|---|---|
| Organisaties | Soria Bel |
| Merken | Soria |
| Breedte | 130 mm |
| Lengte | 90 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |