Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Soria 14-s Taraxacum Xxi Caps 30
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Paardenbloem bevat de bitterstof lactupicrine of taraxacine (een sesquiterpeenlacton), flavonoïden: luteoloxide, cosmosioside, triterpenen: taraxerol, taraxasterol, carotenoïden: taraxantine, een hars: taraxerine, dioxycynamide, fenyloxyacetinezuur, citroenzuur sitosterol, cumestrol, vit. A, C, D, B2, mineralen (Ca, K, Fe, Mg, enz.), aminozuren: glutamine en asparagine, looistoffen, enzymen, inuline. Paardenbloem heeft gal-, lever- en pancreasstimulerende, spijsverteringsbevorderende, diuretische, antivirale, bloedzuiverende en bindweefselbeschermende eigenschappen.
gal-, lever-, pancreasinsufficiëntie, levercirrose, bloedvergiftiging, bloedverzuring, galstenen, eczeem, huiduitslag, geelzucht, eetlustdaling, afslankingskuur en verstopping
Paardenbloem ondersteunt een normale gal- en leverfunctie.
gelyofiliseerd extract van paardenbloem 300 mg (5:1), microkristallijne cellulose, neutraal anionisch copolymeer, hydroxypropylmethylcellulose.
Standaardisatie per capsule: flavonoïden 3 mg
/
Chronisch: 1 capsule per dag
Acuut: 2 capsules per dag
| CNK | 3431269 |
|---|---|
| Organisaties | Soria Bel |
| Merken | Soria |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 105 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |