Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Sjankara Rozen Dagcreme 950ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Universele dagcrème – met rozenhout, roos absolue, Nieuw-Caledonisch sandelhout, honing absolue, mirre, wortel.
| CNK | 4357729 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 128 mm |
| Lengte | 118 mm |
| Diepte | 118 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 950 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |