Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Sjankara Mastix Ess. Olie Bio 11ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Pistacia lentiscus. (Muurolene, cadinene, alpha-cadinol). Afkomstig uit Marokko. Gebruikt deel is het blad.
Heeft een sterke invloed op de bloedvaten: puur te gebruiken bij aambeien, spataderen, thrombophlebitis.
Prostaatontsteking en -congestie.
Binnen het jaar te verbruiken.
| CNK | 4371274 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 88 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |