Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Sjankara Koriander Ess. Olie 11ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Coriandrum sativum. (Linalool, gamma-terpinene, geranyl-acetate). Afkomstig uit Rusland. Gebruikt bestanddeel is het zaad.
Goede pijnstiller samen met wintergreen en pepermunt in verhouding 45, 45, 10%.
Angststillend samen met sinaasappel: 30, 70%.
Helpt bij dyspepsie en entericolitis.
Op psychisch effectief bij burn-out, faalangst, irritatie en oververmoeidheid.
| CNK | 4370813 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 28 mm |
| Lengte | 28 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 11 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |