Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Sjankara Baby Massageolie 100ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Streelzacht, bevordert slaap en stilt buikkrampjes.
Als basisolie bevat deze olie: abrikozenpit-, perzikpit- en muskaatroosolie.
En als etherische olie: lavendel, roomse kamille, australisch sandelhout, rozenhout en roos.
| CNK | 4358644 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 47 mm |
| Diepte | 135 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |