Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Manuphyl Handcreme Regeneratie Tube 100ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Manuphyl® Intense Hydration is een complete oplossing voor de dagelijkse irritatie van handen die worden blootgesteld aan herhaaldelijk wassen, irriterende stoffen, kou en handmatige taken.
Manuphyl® Intense Hydration is verrijkt met allantoïne met hydraterende eigenschappen, plantaardige glycerine met verzachtende en bevochtigende eigenschappen en tarwe-eiwit met hydraterende en filmvormende eigenschappen. Het biedt een dubbele hydraterende en beschermende werking voor een snel en langdurig resultaat.
Handen - Hydratatie en bescherming van de huid
De niet-vette en parfumvrije formule is geschikt voor alle huidtypen, zelfs de meest gevoelige.
Aqua, glycerine, octyldodecanol, stearinezuur, palmitinezuur, glycerylstearaat, PEG-100-stearaat, paraffinum liquidum, dimethicone, cetylalcohol, gehydrolyseerd tarwe-eiwit, allantoïne, benzylalcohol, kaliumsorbaat, natriumbenzoaat, carbomeer, natriumhydroxide.
Breng 1 tot 3 keer per dag een kleine hoeveelheid crème aan op schone, droge handen. Masseer lichtjes in, met speciale aandacht voor kwetsbare plekken (nagels, tussen de vingers, enz.).
| CNK | 2111490 |
|---|---|
| Organisaties | Envederm |
| Merken | Envederm |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 143 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |