Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Fytobell Ruscubell Nf Gutt 100ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Effecten
-
Muizedoorn, paardenkastanje, zeeden, druif,akkerhoningklaver, hamamelis en citrus dragen bij tot het behoud van de gezondheid van aderen en haarvaten en helpen bij o.a. zware benen.
-
Guldenroede ondersteunt de gezondheid van de urinewegen.
Ingrediënten
-
Ruscus aculeatus (muizedoorn) extract 30%
-
Aesculus hippocastanum (paardenkastanje) extract 25% mg
-
Pinus pinaster (zeeden) extract 10%
-
Solidago virgaurea (guldenroede) extract 10%
-
Vitis vinifera (wijnstok) extract 10%
-
Melilotus officinalis (akkerhoningklaver) extract 9%
-
Hamamelis virginiana (toverhazelaar) extract 5%
-
Citrus aurantium (bittere oranjeappel d'orange) extract 1%
alc. 30% vol.
Gebruikswijze
2x daags 25 druppels vóór de maaltijd met wat water innemen;
na 3 maanden 1x daags 25 druppels.
Stoppen in de winterperiode of zo nu en dan een pauze inlassen van een viertal weken.
| CNK | 3063757 |
|---|---|
| Organisaties | Fytobell |
| Merken | Fytobell |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |