Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Fytobell Orthoren Nf Gutt 100ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Effecten
-
Guldenroede optimaliseert de gezondheid van de blaas en de urinewegen.
-
Javathee, heermoes, peterselie en jeneverbes zijn goed voor de nieren en ondersteunen de vorming en uitscheiding van urine.
-
Blaaswier ondersteunt de schildklier.
-
Met Vitamine B6.
Ingrediënten
-
Solidago virgaurea (guldenroede) extract 33%
-
Orthosiphon staminaeus (Javathee) extract 16,9%
-
Betula alba (berk) extract 15%
-
Equisetum arvense (heermoes) extract 15%
-
Petroselinum sativum (peterselie) extract 5%
-
Fucus vesiculosus (blaaswier) extract 5%
-
Apium graveolens (selderij) extract 5%
-
Juniperus communis (jeneverbes) extract 5%
-
pyridoxal-5-fosfaat (vitamine B6) 0,1%
alc.15% vol.
3x daags 25 druppels vóór of na de maaltijden met wat water innemen.
Kinderen tussen 6 en 12 jaar: 3x daags de helft van de dosering voor volwassenen.
ADH 3x daags 20 druppels = 214% vitamine B6.
| CNK | 2899946 |
|---|---|
| Organisaties | Fytobell |
| Merken | Fytobell |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 124 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |