Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Fytobell Nasturan Nf 100ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Effecten
-
Mariadistel helpt om het lichaam te ontgiften en de spijsverterings- en leverfuncties te ondersteunen
-
Karwij helpt om de spijsvertering te vergemakkelijken.
-
Paardenbloem draagt bij tot het behoud van de gezondheid van de darmen en een optimale spijsvertering.
-
Bosbes bevordert gezonde slijmvliezen in maag en dunne darm.
-
Magnesium draagt bij tot een normale eiwitsynthese.
Ingrediënten
-
Nasturtium officinale (waterkers) extract - vers kruid 25%
-
Silybum marianum (mariadistel) extract - zaad en kruid 25%
-
Carum carvi (karwij) extract 10%
-
Taraxacum officinale (paardenbloem) extract 10%
-
Vaccinium myrtillus (bosbes)extract 10%
-
magnesium citraat10%
alc. 15% vol.
Gebruikswijze
3x daags 20 druppels vóór de maaltijden met wat water innemen.
Kinderen tussen 6 en 12 jaar: 3x daags 10 druppels
Nasturan dient minstens 4 tot 6 weken ingenomen te worden wil het bestendige resultaten te zien geven.
ADH 3x daags 20 druppels = 15% mangaan.
| CNK | 2991479 |
|---|---|
| Organisaties | Fytobell |
| Merken | Fytobell |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |