Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Fytobell Groene Thee Comp 180
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Effecten
-
Speelt een rol bij gewichtsbeheersing.
-
Is een antioxidant.
-
Ondersteunt de gezondheid van het hart.
-
Ondersteunt het lipiden metabolisme en de bloedsuikerspiegel.
-
Is goed voor de gezondheid van de botten.
-
Draagt bij tot de gezondheid van de huid.
-
Speelt een rol bij fysieke en mentale stimulatie.
-
Is goed voor de gezondheid van mond en tanden.
Ingrediënten
1 tablet bevat:
-
Camellia sinensis (theestruik – groene thee) extract
-
Vulstoffen: cellulose, fructo-oligosaccharides, magnesium stearaat.
Gebruikswijze
3x per dag 1 tot 2 tabletten met wat water.
Groene thee tabletten mogen lange tijd worden ingenomen.
| CNK | 2963718 |
|---|---|
| Organisaties | Fytobell |
| Merken | Fytobell |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 52 mm |
| Diepte | 99 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |