Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Fytobell Caruma Nf Gutt 100ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Effecten
-
Karwij en venkel helpen om de spijsvertering te vergemakkelijken.
-
Anijs ondersteunt de gezondheid in de darm.
Ingrediënten
-
Carum carvi (karwij) extract 32%
-
Foeniculum vulgare (venkel) extract 32%
-
Pimpinella anisum (anijs) extract 30,7%
tanninezuur 5%
alc. 15% vol.
Gebruikswijze
3x daags 20-25 druppels vóór de maaltijd met wat water innemen.
Kinderen:
-
tussen 6 en 12 jaar : 3x daags 10 à 15 druppels
-
tussen 2 en 6 jaar : 3x daags 5 à 10 druppels
-
onder 2 jaar : 3x daags 2 à 5 druppels
Caruma mag lange tijd worden ingenomen.
Na 1 maand kan de frequentie worden veranderd tot 2x daags; na 3 maanden tot
1x daags. In dat geval telkens innemen vóór de voornaamste maaltijd.
| CNK | 2899888 |
|---|---|
| Organisaties | Fytobell |
| Merken | Fytobell |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |