Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Arkocaps Sojalecithine Plantaardig 150
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Arkocapsules® Sojalecithine is een voedingssupplement.
Metabolisme
Samenstelling
- Sojalecithine (Glycine max).
- Olie van Sojazaad (Glycine max).
- CAPSULE 100% PLANTAARDIG: Gemodificeerd zetmeel - Glycerol - Geleermiddel: carrageenanen
Gemiddelde voedingsinformatie
| Voor 3 capsules | |
|---|---|
| Sojalecithine | 1290 mg |
| Fosfolipidenconcentratie | 774 mg |
Niet aanbevolen tijdens de zwangerschap en borstvoeding bij afwezigheid van voldoende gegevens.
Bestemd voor volwassenen.
- 3 capsules per dag in te nemen bij de maaltijd met een groot glas water.
| CNK | 1383751 |
|---|---|
| Organisaties | Arkopharma |
| Merken | Arkogelules , Arkocaps , Arkopharma |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 127 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |