Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Arkocaps Propolis Bio Caps 40
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Arkocaps® Propolis is een voedingssupplement.
- Propolisextract BIO
- BIO Appelvezels (Malus domestica)
- Omhulsel van plantaardige oorsprong: Hydroxypropylmethylcellulose.
Bestemd voor volwassenen en kinderen ouder dan 6 jaar.
- Van 6 tot 14 jaar : 1 capsule per dag
- Vanaf 15 jaar: 2 capsules per dag
In te nemen in één inname 's morgens tijdens de maaltijd met een groot glas water.
| CNK | 3872561 |
|---|---|
| Organisaties | Arkopharma |
| Merken | Arkocaps , Arkopharma |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 82 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |