Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Arkocaps Klaproos Plantaardig 45
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Arkocapsules® Klaproos is een voedingssupplement, speciaal geformuleerd voor personen die opnieuw rust en vredige nachten wensen te krijgen. Dankzij zijn unieke knowhow, restitueert Arkopharma 100 % van de werkzame bestanddelen van Klaproos, die in synergie werken met het grootste respect voor uw lichaam.
Poeder van het bloemblaadje van Klaproos (Papaver rhoeas L.). Capsule van plantaardige oorsprong: hydroxypropylmethylcellulose.
Orale toediening. Bestemd voor volwassenen en kinderen ouder dan 6 jaar. - Volwassenen: 2 capsules 's avonds tijdens de maaltijd en 2 capsules bij het slapengaan innemen met een groot glas water. - Kinderen van 6 tot 12 jaar: 1 capsule per dag innemen met een groot glas water. - Kinderen van 13 tot 18 jaar: 2 capsules per dag innemen met een groot glas water.
| CNK | 1342989 |
|---|---|
| Organisaties | Arkopharma |
| Merken | Arkogelules , Arkocaps , Arkopharma |
| Breedte | 44 mm |
| Lengte | 83 mm |
| Diepte | 44 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |