Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Bota Lumbota Soft 4b Wh H 26cm Xl
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Buikgordel
Soepele elastische stof, voorzien van een gewatteerd,
niet-rekbaar kussen (operatiewonde)
Extra huidvriendelijk door zacht afgewerkte binnenzijde
Snit: licht anatomisch
Sluiting: regelbare velcro - vooraan (links)
Uitvoering:
• 3B = H 20 cm
• 4B = H 26 cm
Kleur: wit
Posttraumatisch
Eventratie
Postoperatief
Postnataal
Obesitas
Preventie
80% CV, 10% PES, 10% EA
| CNK | 1068451 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 180 mm |
| Lengte | 302 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |