Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Suprima 4698 Body Zonder Mouw+benenrits Wit l
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Onderbroek en hemd uit één deel voor dames en heren
Maten = Tailleomtrek (cm):
S = 65-90
M = 70-100
L = 80-110
XL = 90-120
Voor bedlegerige personen en/of personen met incontinentie- problemen
- Patiënt koelt niet af tijdens verwisselen incontinentie producten en tijdsbesparing voor verpleegkundigen door de ritssluiting onderaan
Sluiting: speciale ritssluiting
Kleur: wit
Verpakking: per stuk
95% katoen, 5% Lycra
| CNK | 2503563 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 219 mm |
| Lengte | 352 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |