Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Sjankara Kokos Plant. Olie Gefractioneerd 100ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Cocos nucifera. Gerectificeerd, zonnefilter factor 4 à 5. Niet geschikt voor inname.
| CNK | 4356747 |
|---|---|
| Organisaties | Sjankara |
| Merken | Sjankara |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 134 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |