Philips Avent Isis Borstschelpen 4 SCF157/02
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op voorraad
Philips Avent Borstschelpen SCF157/02, 6 stuks
Om je tepels te beschermen tegen schuren en om overtollige moedermelk op te vangen
Ventilatieopeningen voor goede luchtcirculatie, bescherming en herstelling van tepelkloven
Plaats de borstschelpen op je tepel in je bh
| CNK | 1563717 |
|---|---|
| Organisaties | Bomedys |
| Merken | Avent |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 94 mm |
| Diepte | 157 mm |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |