Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Fytostar Vivirex Oesterextract Caps 60
Niet beschikbaar
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Fytostar Vivirex is een formule speciaal voor de man. Vivirex bevat een extract van Siberische Ginseng , dat de fysieke prestatie ondersteunt. Vitamine B12 draagt bij tot de vermindering van vermoeidheid. Zink draagt bij tot het behoud van een goed testosterongehalte in het bloed en seleen tot het behoud van een gezonde zaadproductie. Daarnaast bevat Vivirex een zuiver oesterextract in combinatie met extracten van lavas en damiaanblad. Siberische Ginseng ondersteunt de fysieke prestaties bevat zuiver oesterextract + lavas & damiaanblad
Fytostar Vivirex Oesterextract Caps 60 is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
L-arginine; glansmiddel: hydroxypropylmethylcellulose; extract van lavas ( Levisticum officinale W.D.J. Koch , wortel); extract van damiaanblad ( Turnera diffusa Wild. ex Schult. , blad); extract van Siberische ginseng ( Eleutherococcus senticosus (Rupr. et Maxim.) Maxim , wortel); extract van guarana ( Paullinia cupana Kunth , zaad); extract uit oester ( weekdieren ); aardappelzetmeel ( Solanum tuberosum L. , knol); antiklontermiddel: tricalciumfosfaten; zinkgluconaat; zonnebloemolie ( Helianthus annuus L. , zaad); L-selenomethionine; vitamine B6, vitamine B12.
per 2 capsules
| L-arginine | 360 mg |
|---|---|
| Lavas | 210 mg |
| Siberische Ginseng | 200 mg |
| Damiaanblad | 200 mg |
| Guarana | 180 mg |
| Oester | 100 mg |
| Zink | 5 mg (50% RI*) |
| Selenium | 27,5 µg (50% RI*) |
| Vitamine B12 | 1,25 μg (50% RI *) |
| Vitamine B6 | 0,70 mg (50% RI *) |
* Referentie Inname
2 capsules per dag, in te nemen met water
| CNK | 3419488 |
|---|---|
| Organisaties | Ocebio |
| Merken | Fytostar |
| Breedte | 71 mm |
| Lengte | 132 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |