Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Corega Max Mint Tube 70g
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op voorraad
• Sterkste grip* voor uw kunstgebit – geschikt voor een gedeeltelijk en volledig kunstgebit. • Vormt een allround afdichting om 5x beschermende voedselbarrière** te bieden tegen voedseldeeltjes. • Precisie spuitmond voor gelijkmatige toepassing helpt u om precies de juiste hoeveelheid aan te brengen. • Biedt 12 uur fixatie. Je kunt gaan voor waar je echt naar verlangt. • Zinkvrij en bevat geen kunstmatige kleur- en smaakstoffen. • Mint smaak
| CNK | 4380242 |
|---|---|
| Organisaties | Haleon |
| Merken | Corega |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 175 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 70 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |