Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Bach Rescue Spray 20ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op voorraad
Ieder RESCUE® product is op natuurlijke basis en bevat de vijf Bach bloesems Cherry Plum (kerspruim), Clematis (bosrank), Impatiens (reuzenbalsemien), Rock Rose (zonneroosje) en Star of Bethlehem (vogelmelk). Bach RESCUE® is gemakkelijk en onopvallend in gebruik, kan langere tijd gebruikt worden en is geschikt voor het hele gezin. Dit product is een originele formule van Edward Bach. De originele RESCUE® en Bach bloesem remedies uit Mount Vernon (UK), de woon- en werkplaats van Dr. Bach, herkent u aan de Bach handtekening.
Ieder RESCUE® product is op natuurlijke basis en bevat de vijf Bach bloesems Cherry Plum (kerspruim), Clematis (bosrank), Impatiens (reuzenbalsemien), Rock Rose (zonneroosje) en Star of Bethlehem (vogelmelk). Bach RESCUE® is gemakkelijk en onopvallend in gebruik, kan langere tijd gebruikt worden en is geschikt voor het hele gezin. Dit product is een originele formule van Edward Bach.
Alcohol 27 vol.%, tinctuur van Rescue bloesemmix (zonneroosje,
bosrank, reuzenbalsemien, kerspruim en vogelmelk).
Breng de spraykop naar de mond en spray 2x op de tong. Herhaal indien nodig. Max. 20 sprays per dag.
| CNK | 1740752 |
|---|---|
| Organisaties | TS Health Products |
| Merken | Bachflowers |
| Breedte | 26 mm |
| Lengte | 93 mm |
| Diepte | 26 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |