Klant login
Log in
Registreer
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
- Bekijk bestelling en verzendstatus
- Bekijk bestelgeschiedenis
- Reken sneller af
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Golvita After Sun 2in1 100ml
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker. Dit kan even duren.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Op bestelling
Golvita After Sun 2 in 1 is een nieuwe, hydraterende en verzachtende creme met insectenwerend middel.
Aftersun - Insecten
6 uren bescherming tegen insecten
Werkzame stof: Citriodiol
| CNK | 3727625 |
|---|---|
| Organisaties | Golvita |
| Merken | Golvita |
| Breedte | 46 mm |
| Lengte | 46 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |